Spotkanie autorskie z Moniką A.Oleksą

88Dnia 1 lutego w Bibliotece Publicznej w Postominie odbyło się spotkanie autorskie z Moniką A. Oleksą, autorką książek obyczajowych:

„Ciemna strona miłości",

„Samotność ma Twoje imię",

„Miłość w kasztanie zaklęta",

„Niebo w kruszonce",

„Uśmiech mima",

„Tylko morze zapamięta"

Pisarka opowiadała o swoim życiu prywatnym jak i zawodowym. Inspiracje do napisania książek autorka czerpała z życia, które wplatała w kartki swoich książek. Pisanie od zawsze było jej pasją. Zaskoczeniem dla uczestników były rękopisy powstałych książek Pani Moniki misternie zapisywane pięknym pismem w zeszytach.

Podkreślała, że spotkania z czytelnikami są dla niej niezwykle ważne . Autorka dała się poznać jako ciepła, wrażliwa osoba realizującą swoje marzenia. Na spotkaniu autorskim, Czytelników zainteresowała szczególnie książka, której akcja rozgrywa się w miejscowościach nadmorskich doskonale nam znanych tj. w Dąbkach, Jarosławcu. Pani Monika prowadzi blog literacki, na którym zamieściła kilka słów o naszym spotkaniu:

Czytelników, informuję, że książki Pani Moniki są dostępne w naszej bibliotece, do których przeczytania gorąco zachęcam.