Zaproszenie na spotkanie autorskie

12Biblioteka Publiczna w Postominie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Moniką A. Oleksa. Spotkanie odbędzie się 1 lutego 2019r. o godzinie 14:00 w Bibliotece Publicznej w Postominie. Na spotkaniu będzie można kupić książkę z dedykacją autorki.

Monika A.Oleksa -pisarka, eseistka, blogerka. Lektor języka angielskiego i businesswoman, prowadząca własną działalność.

Od dwudziestu lat żona Marcina i mama dwóch nastolatków, Michała i Miłosza. W ciągu dnia próbuje zarazić dzieci, młodzież i dorosłych miłością do języka angielskiego. Po zmroku chowa się w świecie fikcji i fantazji, którą przelewa na papier. Lubi obserwować życie i wplatać je w kartki swoich książek. Marzycielka z duszą wrażliwą i otwartą na drugiego człowieka. Pisanie jest jej pasją od zawsze. Urodziła się i mieszka w Lublinie, z którym jest bardzo związana. Miejsca, w których rozkwita jej twórczość to ukochane nadmorskie Dąbki i Nałęczów. Debiutowała w 2002 roku zbiorem opowiadań „Uśmiech Mima". W 2011 roku, nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka , ukazała się jej pierwsza powieść „Miłość w kasztanie zaklęta". W 2012 ukazała się kolejna, bestsellerowa powieść autorki "Ciemna strona miłości", w 2014 roku "Samotność ma twoje imię" w czerwcu 2016 roku powieść "Niebo w kruszonce", w październiku 2018 roku swoją premierę miała powieść „Tylko morze pamięta".

Wstęp wolny

Informuję, wszystkich uczestników wydarzenia, że podczas imprezy będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora www.biblioteka.postomino.pl oraz www.postomino.pl jak i miesięczniku Gminy Postomino - „Szept Postomina" w celu promującym wydarzenia instytucji.