Andrzejkowe spotkanie w DKK dla Dzieci

1Dnia 29.11.2018r. w Bibliotece Publicznej w Postominie odbyło się spotkanie andrzejkowe Klubowiczów z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Była to okazja do wspaniałej zabawy, ale też do pokazania tradycji i obrzędów ludowych. Uczestnicy kultywując tradycje, losowali wróżby ,dzięki którym mogli poznać przyszły zawód, imię swojej przyszłej sympatii i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w przyszłości.

Na zajęciach omawialiśmy również książkę „Tajemnica miłości” Martina Widmarka. Główni bohaterowie -Maja i Lasse, chodzą do jednej klasy w miasteczku Valleby w Szwecji. Dzieci uwielbiają rozwiązywać zagadki, jakie stawia na ich drodze życie. Lektura jest jedną z 26 książek detektywistycznych dla dzieci. Wszystkie książki z cyklu: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai dostępne są w naszej bibliotece.